BI GROUP - agencja mediowa
loader
MÓWIĄ O NAS
POMYSŁOWI
MÓWIĄ O NAS
POMYSŁOWI
MÓWIĄ O NAS
SKUTECZNI
MÓWIĄ O NAS
SKUTECZNI
MÓWIĄ O NAS
INNOWACYJNI
MÓWIĄ O NAS
INNOWACYJNI

AKTUALNOŚCI

Bądź z nami na bieżąco!
- Marzec 2017r. -

Podczas kameralnego spotkania prasowego w wydawnictwie Marquard Agencja zaprezentowała swoje portfolio.

- Marzec 2017r. -

28 marca odbyło się uroczyste otwarcie The Plate studia kulinarnego, na którym gościliśmy przedstawicieli mediów ogólnopolskich oraz branżowych. Tematem przewodnim było hasło „Łączymy smaki i ludzi”. Właścicielki przedstawiły krótką historię oraz ideę przyświecającą powstaniu The Plate. Podczas spotkania zaproszeni goście mogli degustować oryginalnych dań oraz każdy z zaproszonych miał możliwość zrobienia swojej własnej przyprawy. Agencja była odpowiedzialna za współpracę i kontakt z mediami.

- Marzec 2017r. -

Do grona Klientów Agencji dołączyło ekskluzywne STUDIO kulinarne The Plate. Ideą Właścicielek jest łączenie smaków i ludzi. Studio mieści się na warszawskiej Woli, przy ulicy Nowolipki 15. To nowa przestrzeń dla wymagających klientów. Miejsce dedykowane osobom, dla których kuchnia jest nieustającą przygodą i inspiracją. Każdego dnia będą tu powstawały niebanalne, kulinarne połączenia, które mamy nadzieję spotkają się z uznaniem najbardziej wymagających smakoszy. W The Platebędą organizowane warsztaty kulinarne, na których będzie można poznać smaki dań z całego świata poczynając do Europy, przez Amerykę, na Azji kończąc. Dla osób, które chcą nauczyć się parzenia kawy oraz herbaty, a także zgłębić swoją wiedzę na temat przypraw przygotowano specjalne szkolenia.

- Marzec 2017r. -

Podczas uroczystej gali XVIII Międzynarodowego Kongresu Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging preparat LINERASE, dla którego Agencja prowadzi działania wizerunkowe otrzymał prestiżową nagrodę Perłę Dermatologii Estetycznej 2016. Nowej generacji ateloKOLAGEN LINERASE to przełomowy zabieg w gabinetach medycyny estetycznej w aspekcie odmładzania oraz regeneracji skóry. Jest to obecnie jedynywyróżniony prestiżową nagrodą Perła Dermatologii Estetycznej ateloKOLAGEN typu I w formie iniekcji, przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i całego ciała. Terapia została doceniona przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

- Marzec 2017r. -

Agencja rozpoczęła współpracę z zakresu brand PR z Firmą Stada Poland w zakresie realizacji kampanii promocyjnej dla leków OTC: Elmetacin, Lactostad oraz Mobilat. BI Group będzie odpowiedzialna za prowadzenie biura prasowego, realizację strategii PR w obszarze komunikacji w mediach.

- Luty/Marzec 2017r. -

28.02.2017r., 1-2.03.2017r. w trzech czołowych wydawnictwach (Burda Media Polska, Bauer Media Group, Edipresse Polska) odbył się cykl edukacyjnych spotkań prasowych pt. „Różne kobiety, różne potrzeby – Tantum Rosa!”. Celem tego wydarzenia było przekazanie dziennikarkom wiedzy na temat tego, jak ważna jest regularna, odpowiednia profilaktyka infekcji i chorób intymnych. Było to wyjątkowe wydarzenie, gdyż po raz pierwszy zaprezentowana została nowa postać farmaceutyczną leku Tantum Rosa. Wszystkim licznie przybyłym przedstawicielom mediów bardzo serdecznie dziękujemy.

- Luty 2017r. -

Agencja przeprowadziła niestandardową akcję w największych wydawnictwach prasowych. Wydarzenie miało na celu zwrócenie uwagi, że marka Tantum Rosa obchodzi jubileusz 20-lecia oraz wprowadza na rynek nową postać leku. Do akcji zaangażowaliśmy gentlemana, który przekazywał paniom zaproszenia na spotkania prasowe Tantum Rosa w postaci eleganckiego opakowania z różami.

- Luty 2017r. -

Agencja realizowała kampanię dla marki Ruskorex. Projekt był kontynuacją komunikacji, która skupia się na uświadomieniu odbiorcom jak wiele godzin codziennie spędzamy w pozycji siedzącej i jak niekorzystny ma to wpływ na nasze zdrowie a w szczególności na rozwój choroby hemoroidalnej. Media plan obejmował prasę lifestylową, poradnikową oraz skierowaną do mężczyzn. Agencja była odpowiedzialna za zakup powierzchni reklamowej oraz ścisłą współpracę z grafikami.

- Luty 2017r. -

W imieniu firmy Melvit odebraliśmy statuetkę „Super Produkt Świata Kobiety” dla produktu z serii superfoods „Konopi z otrębami lnianymi”. Nagroda ta przyznana została w kategorii Produkty dietetycznie. To dla naszego Klienta bardzo cenne wyróżnienie. Dziękujemy redakcji oraz jurorom.

- Grudzień 2016r. -

15.12.1016r. w siedzibie Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, odbyła się konferencja prasowa.Spotkanie pod hasłem „Odżywiaj się zdrowo w ciąży i uzupełniaj dietę z TRIMID” było wyjątkowym wydarzeniem, gdyż po raz pierwszy zaprezentowany został suplement dietyTrimid. Wszystkim licznie przybyłym przedstawicielom mediów bardzo serdecznie dziękujemy.

- Listopad 2016r. -

Agencja rozpoczęła współpracę z ekspertem trychologiem Anną Kuznetsovą z kliniki medycyny estetycznej dr Beata Dethloff w Warszawie. Anna Kuznetsovajest trychologiem, certyfikowanym przez Międzynarodowe Towarzystwo Trychologów w Australii. Ukończyła szkołę przygotowującą trychologów w Moskwie. Specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu łysienia oraz wypadania włosów. Od wielu lat pogłębia swoją wiedzę, poprzez uczestnictwo w międzynarodowych kongresach i szkoleniach z zakresu dermatologii i trychologji. BI Group jest odpowiedzialna za promowanie wizerunku eksperta w mediach oraz kanale social media.

- Listopad 2016 -

Agencja realizowała kampanię reklamową w prasie dla marki Tantum Verde. Postawiliśmy na komunikację pastylek do ssania pod hasłem: „Tylko 3 pastylki dziennie. 4 smaki do wyboru” Celem kampanii było umocnienie w świadomości grupy docelowej, że każdy może wybrać smak pastylek według własnych preferencji. Media plan obejmował prasę lifestylową, poradnikową oraz zdrowotną.

- Październik 2016r. -

Nawiązanie współpracy z firmą Nutricare Professional właścicielem innowacyjnej linii suplementów diety dla kobiet w ciąży Trimid®, której skład jakościowy oraz ilościowy został dopasowany do każdego z trymestrów ciąży. Jest wynikiem prac badawczych zespołu ekspertów z Instytutu Matki i Dziecka. Nasza Agencjajest odpowiedzialna za całościową strategię wprowadzenia suplementu na rynek. W tym opracowaniegraficzne opakowań oraz wszystkich materiałów promocyjnych ulotek, folderów, plakatów itp., stworzenie strony i sklepu internetowego, prowadzenie kampanii i zakup mediów, organizacja spotkań prasowych.

POKAÅ» STARSZE
- Czerwiec 2016 -

W tym miesiącu mieliśmy wielką przyjemność świętować pierwsze ‪urodziny‬ magazynu ‪‎BeActive‬, którego redaktor naczelną jest Ewa Chodakowska. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i życzymy, aby każdy kolejny numer podbijał serca nowych czytelniczek.

- Czerwiec 2016 -

Dla jednego z naszych klientów - firmy Kwazar, w przepięknej scenerii zrealizowaliśmy sesję zdjęciową. Bohaterami ujęć były niemal wszystkie produkty z portfolio. To był ciężki, ale jednocześnie przyjemny dzień pracy. Efekty już wkrótce będzie można oglądać w katalogach, reklamach i prasie.

- Maj 2016 -

Rozpoczęliśmy kampanię promocyjną nowych płatków owsianych SECRET FITNESS marki Melvit. To jedyne w swoim rodzaju połączenie w 100% naturalnych i zdrowych składników takich jak: płatki owsiane, nasiona chia oraz suszone jabłka i morele. Produkt dostępny także w wersji na raz!

- Maj 2016 -

Z wielką satysfakcją informujemy, że produkty naszych klientów Chleb bez Mąki Melvit oraz Herbata Detox Pukka znalazły się w gronie nominowanych do Pierwszej edycji plebiscytu GLAMOUR FIT AWARDS realizowanego przez magazyn Glamour.

- Maj 2016 -

Dla klienta z branży medycyny estetycznej BD Aesthetic Agencja prowadzi intensywne działania reklamowe oraz PR’owe w tytułach branżowych oraz lifestylowych.

- Kwiecień 2016 -

Agencja po raz kolejny wygrała przetarg na współpracę z Firmą Vedim Sp. z o.o. w zakresie realizacji kampanii promocyjnej dla leku OTC – Zyrtec UCB. Agencja będzie odpowiedzialna za całościowy nadzór nad działaniami reklamowymi w prasie oraz w Internecie, prowadzenie biura prasowego, a także realizację strategii PR w obszarze komunikacji w mediach.

- Kwiecień 2016 -

Agencja rozpoczęła realizację kampanii reklamowej dla marki Tantum Rosa „Kobiecość wymaga troski”. Media plan obejmuje prasę lifestylową, poradnikową oraz parentingową.

- Marzec 2016 -

Do grona Klientów Agencji dołączyła firma HABIO. Firma zajmuje się dystrybucją  organicznych herbatek marki PUKKA oraz suplementów diety. Misją PUKKI jest propagowanie świadomości, iż wszyscy jesteśmy wyjątkowi i posiadamy moc dbania o własne zdrowie w harmonii z naturą. Marka powstała jako efekt połączenia fascynacji starożytną filozofią zdrowia, dobrego samopoczucia Ajurweda oraz zielarstwem i ekologią. Agencja odpowiada za realizację strategii PR w obszarze komunikacji produktowej w prasie.

- Luty 2016 -

Agencja rozpoczęła współpracę z Firmą Celiko, producentem naturalnych produktów spożywczych. W pierwszej kolejności promocją została objęta marka FRUPP, która w swojej ofercie ma batony, owoce i warzywa liofilizowane.

- Listopad 2015 -

Agencja rozpoczęła współpracę z polską bluebook Firma zajmuje się produkcją organicznych kosmetyków. Specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji takich artykułów jak: masła do ciała, balsamy do ciała, żele pod prysznic, kremy do rąk. Agencja odpowiada za realizację strategii PR w obszarze komunikacji produktowej w prasie oraz Internecie.

- Październik 2015 -

Agencja zrealizowała ogólnopolską sondę uliczną dla marki Tantum Verde. Tematem rozmów byli ludzie i relacje, które są w życiu #niedozastąpienia. O to, jak pielęgnować to, co w życiu najważniejsze, zapytaliśmy mieszkańców Gdańska, Torunia, Poznania, Łodzi i Krakowa. Materiał został wykorzystany w mediach społecznościowych marki Tantum Verde, m.in. na phytotopographical

- Październik 2015 -

Agencja realizuje ogólnopolską akcję CSR dla marki Visolvit. Warsztaty kulinarne z dobrym duszkiem Visolvit to cykl spotkań, na których dzieci mają możliwość samodzielnie przygotować zdrowy posiłek. Pod okiem dziennikarki Moniki Węgrzyn maluchy uczą się skąd biorą się witaminy oraz jak prawidłowo się odżywiać. Cykl warsztatów z dobrym duszkiem Visolvit trwa od 18 października do 7 lutego 2016 w Warszawie, Poznaniu i Trójmieście.

- Październik 2015 -

Agencja przedłużyła umowę na działania PR z firmą Melvit. W okresie jesienno - zimowym będziemy promowali kilka bardzo ciekawych nowości z oferty Firmy m.in.: z serii Superfood – Płatki Quinoa, Chia z otrębami owsianymi oraz kasze w nowych, bardzo atrakcyjnych opakowaniach.

- Wrzesień 2015 -

Agencja rozpoczęła drugą odsłonę kampanii #niedozastąpienia, marki Tantum Verde. W ramach działań, przeprowadzona zostanie kampania prasowa oraz ogólnopolska sonda uliczna. Agencja odpowiada także za linię kreatywną.

- Wrzesień 2015 -

Agencja rozpoczęła współpracę z 251-786-9638, która dostarcza na polski rynek innowacyjne produkty z dziedziny dermatologii klinicznej i estetycznej. W ramach zawartej umowy BI Group zajmie się doradztwem marketingowym, wprowadzeniem i promocją w mediach preparatu - Linerase. To nowej generacji atelokolagen - przełomowy zabieg w gabinetach medycyny estetycznej Do zadań agencji należy również realizacja strategii PR w obszarze komunikacji produktowej w prasie i Internecie.

- Lipiec 2015 -

Agencja przedłużyła współpracę PR z monarchess - produkującą naturalne przetwory owocowe najwyższej jakości dla koneserów i poszukiwaczy dobrego smaku. Agencja jest odpowiedzialna za koordynację działań w zakresie PR produktowego w prasie, Internecie oraz w social mediach - blogosfera. W miesiącach wakacyjnych skupimy się na nowościach – syropach: Zielona Herbata oraz Limonka z miętą. Promocja będzie prowadzona pod hasłem „Letnie Orzeźwienie”.

- Czerwiec 2015 -

W ramach współpracy z Firmą Angelini Pharma Polska, Agencja rozpoczyna działania media relations dla nowego suplementu diety pod marką Visolvit – Visolvit Junior loko – pomocnego w dolegliwościach lokomocyjnych. Produkt ma postać lizaków o smaku wiśniowym.

- Maj 2015 -

22 maja w Food Lab Studio odbyły się warsztaty kulinarne dla dziennikarzy oraz blogerów. Tematem przewodnim był „Festiwal Owsianek” czyli wariacje z płatkami owsianymi Secret Family w roli głównej. Do wspólnego gotowania zachęcał Grzegorz Łapanowski oraz Maja Sobczak. Ambasadorka marki Melvit Kasia Fenix opowiadała o zdrowym odżywianiu, cennych właściwościach płatków oraz pokazywała proste ćwiczenia, które możemy na co dzień wykonywać nawet siedząc przy biurku.

- Kwiecień 2015 -

Agencja wygrała przetarg na współpracę z Firmą Vedim Sp. z o.o. w zakresie realizacji kampanii promocyjnej dla leku OTC – Zyrtec UCB. Agencja będzie odpowiedzialna za całościowy nadzór nad działaniami reklamowymi w prasie oraz w Internecie, koordynację akcji wizerunkowych – edukacyjne spotkania prasowe w największych wydawnictwach oraz prowadzenie biura prasowego.

- Kwiecień 2015 -

Agencja rozpoczęła współpracę z firmą Melvit SA, wiodącym producentem płatków oraz produktów zbożowych na rynku polskim. Firma specjalizuje się w produkcji, dystrybucji oraz konfekcjonowaniu artykułów sypkich, takich jak kasze, ryż, płatki i mąki. Agencja odpowiada za realizację strategii PR w obszarze komunikacji produktowej w prasie, Internecie oraz blogosferze oraz działania media relations.

O NAS

zarządzania komunikacją
social_media

Agencja BI GROUP

BI Group to zintegrowana platforma zarządzania komunikacją składająca się z agencji reklamowej, agencji PR, domu produkcyjnego, studia postprodukcyjnego i butiku mediowego. Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań.

Najlepszy wizerunek

Poza standardowymi działaniami w zakresie komunikacji mediowej i launchingu produktów, tworzymy kampanie społeczne, edukacyjno – informacyjne projekty life stylowe. Kluczowym elementem aktywności BI Group jest współpraca z mediami o tematyce związanej ze zdrowiem, urodą, jak również kulinariami.

Stawiamy na dobry kontakt z naszymi Klientami. Spotkaj się z nami!

Specjalizujemy się w prowadzeniu kampanii z różnych branż

To my dynamiczni, nowatorscy, profesjonalni, oryginalni.

REFERENCJE

zarządzania komunikacją

Oferta

Co możemy dla Ciebie zrobić?
 • PUBLIC RELATIONS

  Realizujemy długofalowe kampanie z zakresu PR korporacyjnego i produktowego.
  Codziennie pielęgnujemy, wspieramy i nadzorujemy komunikację naszego Klienta, współpracując z mediami, autorytetami, ekspertami, organizacjami branżowymi i biznesowymi.

 • SOCIAL MEDIA

  Tworzymy strategie obecności marek w mediach społecznościowych, koordynujemy działania marek w social media, zakładamy i prowadzimy profile na Facebooku, tworzymy aplikacje, nadzorujemy kampanie Facebook Ads.

 • KREACJA I FOTO

  Realizujemy sesje produktowe, lifestylowe, komercyjne oraz relacje z eventów. Oferujemy też usługi projektowania graficznego i przygotowania do druku.

 • PRODUKCJA I POSTPRODUKCJA

  Produkujemy content video, spoty telewizyjne, materiały multimedialne, filmy korporacyjne.
  Zlecenia realizujemy kompleksowo począwszy od scenariusza, castingu, scenografii, przez koordynację zdjęć, aż po postprodukcję obrazu i dźwięku.

 • EVENTY

  Event to dobre uzupełnienie naszych działań PR. Oferujemy kompleksową organizację:   planowanie, wybór i rezerwację miejsca, logistykę, przygotowanie materiałów poligraficznych i animacji, zaproszenie mediów, relację filmową z samego wydarzenia.

 • ZAKUP MEDIÓW

  Realizujemy kampanie prasowe, radiowe, internetowe i telewizyjne. Planujemy media, dokonujemy zakupu, monitorujemy kampanię, zapewniamy analizy post-buy.

 • STRATEGIA I DORADZTWO KOMUNIKACYJNE

  Kompleksowo analizujemy sytuację biznesową i obecność firmy/marki w mediach. Opracowujemy strategie pozycjonowania marek i strategie komunikacji, wraz z rekomendacjami mediowymi.

 • MATERIAŁY BRANDINGOWE

  Oferujemy kompleksowe przygotowanie, niezbędnych do realizacji strategii PR, elementów identyfikacji wizualnej. Projektujemy logotypu i materiały poligraficzne, takie jak: zaproszenia, koperty, teczki prasowe, layouty informacji prasowych, ulotki, plakaty, broszury, roll-up’y i gadżety promocyjne.

Zaplanuj z nami przyszłość swojej marki

Portfolio

Co Cię interesuje?

ZAUFALI NAM

Zapraszamy do kontaktu
- HIPP -
- LNIANY ZAUŁEK -
- SOLPHARM -
- GOLDMED -
- KROTEX -
- FLIS -
- VITA DIRECT -
- SOKPOL -
- UCB -
- ADAMED -
- CREATEES -
- BLAU FARM -
- RADA -
- NATURHOUSE -
- GLAXOSMITHKLINE -
- ELMEX -
- PIĘKNY WSCHÓD -
- MERIDOL -
- DERMAPROFIL -
- STIEFEL -
- VALEANT -
- VITA DIRECT -
- FLIS -
- ANGELINI -
- KLINIKA MURANO -
- SUAVINEX -
- JORDAN -
- MELVIT -
- ETERNO -
- HARMONIQUE -

NASZ TEAM

Zapraszamy do kontaktu

Zadowolenie klientów to nasz czynnik motywacyjny

KONTAKTProsze wypelnic wszystkie pola

Nasz adres

BI GROUP
Skwer Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 lok 55
01-015 Warszawa

Skontaktuj się z nami

tel.: (22) 890 13 65/66

e-mail: biuro@bigroup.pl